AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Potres 6, 4

Marisol

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ništa užasnije nisam doživjela u životu, iako sam 70 km od epicentra. Nedo Bog više nikada, jadni ti ljudi tamo :(:(
Koliko sam uspjela pročitati, glavna zgrada na TRH je dodatno oštećena?
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Dogodilo se i čudo na nebu nakon potresa , ljudi nisu mogli vjerovati , stvorio se oblak u obliku karte Hrvatske.
Ima na zagreb info o tome .
Živimo na 4 katu , to je bilo prestrašno nešto, Hvala Bogu nema oštečenja.
Spavamo u trenirkama , strah kao i kod svih .
Žalosni smo zbog ljudi koji su sve izgubili .
Bože čuvaj nam Hrvatsku
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Evo jučer i danas opet potres , ma svaki dan , kada će to prestati.
Mislim da bih profesori nam trebali pomaknuti ispite i predavanja za 2 mj za ljude koje žive Sisak , Petrinja , Glina , Zagreb, i okolica i svima ostalima, jer pišući test neće nikom biti ugodno.
Moj prvi ispit iz sociologije je 25.01. nije mi ugodno , posebno kad si na zadnjem katu .
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Evo jučer i danas opet potres , ma svaki dan , kada će to prestati.
Mislim da bih profesori nam trebali pomaknuti ispite i predavanja za 2 mj za ljude koje žive Sisak , Petrinja , Glina , Zagreb, i okolica i svima ostalima, jer pišući test neće nikom biti ugodno.
Moj prvi ispit iz sociologije je 25.01. nije mi ugodno , posebno kad si na zadnjem katu .
mislim da neće samo tako...ja sam isto u kući koja je starije gradnje i svaki put bježim van...
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja sam nekih 80km od epicentra, ali mi nije bilo nimalo ugodno. Jos sam se u ponedjeljak pocela trest od onih foreshockova, da bi onda u utorak dosao najjaci udar. Nadam se da ste svi zivi i zdravi, pazite se! :(
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ja sam nekih 80km od epicentra, ali mi nije bilo nimalo ugodno. Jos sam se u ponedjeljak pocela trest od onih foreshockova, da bi onda u utorak dosao najjaci udar. Nadam se da ste svi zivi i zdravi, pazite se! :(
jesam , taj potres bio je prestrašno. Nema štete kod nas u stanu u zgradi i opčenito tu gdje jesam nema hvala Bogu oštečenja u ZG , ALI ima u centru ZG-opet dosta oštečenja i psihički uništeni smo ko i svi .
Dali ste Vi ok?
 

Helena40

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
jesam , taj potres bio je prestrašno. Nema štete kod nas u stanu u zgradi i opčenito tu gdje jesam nema hvala Bogu oštečenja u ZG , ALI ima u centru ZG-opet dosta oštečenja i psihički uništeni smo ko i svi .
Dali ste Vi ok?
Jesam, moji su svi dobro, a to je najvaznije! Ja zivim u kuci i nismo imali apsolutno nikakve stete na njoj, cak ni nakon onog proljetos koji je bome dobro protresao Zagreb i citavu okolicu. Meni je taj potres osobno bio uzasniji jer mi se bas sve treslo u kuci i udaralo na sve strane, a ovaj proslotjedni nas je samo dobro poljuljao, ukljucujuci i naknadna podrhtavanja. Iskreno se nadam da su svi nasi kolege i kolegice iz SMŽ dobro, držite se ljudi! <3
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks