AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Potpisi

YellowKing

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Poštovane kolegice i kolege, zanima me da li potpise dobijemo na zadnjem predavanju u semestru ili nakon položenog ispita? Hvala :)
 

fakin

Super Moderator
Na zadnjem predavanju jer kao tehnicki ne mozes izaci na ispit bez potpisa, iako u praksi mozes cak i to. Naravno to vrijedi samo za redovne, izvanredni ne moraju skupljati potpise
 

YellowKing

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Još me zanima da li bude objavljen neki popis pa se ide abecednim redom da se ne stvaraju gužve ili se samo treba doći u vrijeme održavanja predavanja?
 

micmic

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
A ako ne dobijem potpis (jer nisam u mogućnosti doći na predavanje) mogu platiti 150 kn za testiranje semestra? izvanredni student
 

stella.lipovac

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zanima me kako funkcionira to testiranje bez potpisa..da li mogu svejedno izaći na ispitni rok pa onda platiti i dobiti potpis ili?
Redovni sam student prve godine.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks