AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pomicanje crte za upis i razlike u studentskom statusu

cocorina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima! Evo još jedne brucošice javne uprave :D... Ali nešto me zanima, pa bih vas iskusne htjela upitati... Dakle, upala sam vanredno i zanima me da li postoji mogućnost eventualnog pomaka crte i što onda?! Recimo ako se ja sutra upišem kao vanredan student a crta se kojim slučajem pomakne tako da upadnem redovno... Šta onda?? Sad me to muči :confused2:

Još me zanimaju neke bitne razlike između redovnog i vanrednog studiranja, osim studentskih prava... I da li je moguće prebaciti se u drugoj godini na redovne, ako bih imala dobar prosjek?

Hvala vam svima unaprijed :wavey:
 

kicho

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Puno, puno pitanja :)

Mogu li izvanredni studenti raditi preko SC-a? :blushed:
 

ganesha

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Puno, puno pitanja :)

Mogu li izvanredni studenti raditi preko SC-a? :blushed:
izvanredni studenti ne mogu raditi preko SC-a... /jedino preko nečijeg ugovora :wink5:

Pozdrav svima! Evo još jedne brucošice javne uprave :D... Ali nešto me zanima, pa bih vas iskusne htjela upitati... Dakle, upala sam vanredno i zanima me da li postoji mogućnost eventualnog pomaka crte i što onda?! Recimo ako se ja sutra upišem kao vanredan student a crta se kojim slučajem pomakne tako da upadnem redovno... Šta onda?? Sad me to muči :confused2:

Još me zanimaju neke bitne razlike između redovnog i vanrednog studiranja, osim studentskih prava... I da li je moguće prebaciti se u drugoj godini na redovne, ako bih imala dobar prosjek?

Hvala vam svima unaprijed :wavey:
neznam što je sa pomakom crte, da li će se pomicat ili ne... ali kada se jednom upišeš kao izvanredni student onda je gotovo, nemožeš se prebacivat na redovno.. osim kao što si rekla ako bi imala dobar prosjek, a ako se ne varam on je 3.5
 

kicho

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Puno, puno pitanja :)

Hvala na brzom odgovoru. Očito sam dobio krivu informaciju. -.-
 

ganesha

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Puno, puno pitanja :)

Hvala na brzom odgovoru. Očito sam dobio krivu informaciju. -.-
da nažalost, izvanredni studenti ne mogu radit preko SC-a jer i kada se ideš po prvi puta učlanit u SC ili da produžuješ članstvo moraš donjeti potvrdu sa faksa da si redovan student!!
 

malaplava1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Puno, puno pitanja :)

izvanredni studenti ne mogu raditi preko SC-a... /jedino preko nečijeg ugovora :wink5:



neznam što je sa pomakom crte, da li će se pomicat ili ne... ali kada se jednom upišeš kao izvanredni student onda je gotovo, nemožeš se prebacivat na redovno.. osim kao što si rekla ako bi imala dobar prosjek, a ako se ne varam on je 3.5
tako je da bi se s vanrednog prebacili na redvoni prosjek mora biti 3.5
 

cocorina

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Puno, puno pitanja :)

Hvala vam na odgovorima! Evo ja sam se danas upisala... Čekala sam 5 sati u redu, ali ok... Ja i frendica smo kupile krive indekse (zahvaljujući čovjeku iz knjižare), pa smo ispale iz reda, tako da... Ali nije bitno, važno da sam se upisala...
Jel se mora puno učiti da bi prosijek bio najmanje 3,5?
 

SuperDuško

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Re: Puno, puno pitanja :)

Evo ja sam se danas upisala... Čekala sam 5 sati u redu, ali ok...
Također, 6 sati čekanja :rolleyes1:

Jel se mora puno učiti da bi prosijek bio najmanje 3,5?
Kolko sam ja čula, ne. Ali kako kome, valjda.
 

malaplava1

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da vas pitam, jel znate mogu li izvanredni studenti ići na predavanja redovnih?[/Q

mislim da mozes tamo di se ne zapisuje. a u 1 god se zapisujs samo na engleskom,bankarstvu to znam sigurno a za upravno pravo nisam zicer

ako neko zna bolje neka me ispravi
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks