AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

polaganje ispita treće godine

chasei

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ovako, mene zanima da li odluka donesena u ožujku ove godine,da studenti treće godine mogu izaći na ispite ako imaju jedan nepoložen ispit iz druge vrijedi još uvijek...tj, da li je ta odluka se odnosila samo na prošlu akademsku godinu, i da li se mora za ovu ak.god, donijet ista takva odluka,ili je ona odluka važeća za sve buduće akad.god?
 

mateja19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
vrijedi sigurno! ja sam shvatila da su u 3 mj.tako odlučili i nisam dvojila da li to vrijedi i ovu god. oni su donijeli tu odluku i ona vrijedi dok ju ne ukinu. ma 99 %
bilo je i vrijeme da tako odluče jer nema smisla onako mučiti i ograničavati studente.sada bar ako neki ispit ne možemo položiti nikako, možemo si uzet pauzu od tog ispita a lijepo nekoliko njih u isto vrijeme položiti.
 

dancha

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Možda ne spada pod ovu temu al pitanje kolegama iz 3. godine koji su vam bili u ove tri godine najtežji ispiti?
 

Milka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Možda ne spada pod ovu temu al pitanje kolegama iz 3. godine koji su vam bili u ove tri godine najtežji ispiti?
1. godina: Najteži ispit Nauka o javnoj upravi
2. godina: građansko, radno i soc. pravo i uljp
3. godina: lokalna samouprava

Evo to nisu samo moji dojmovi nego većina kolega se muči baš s tim predmetima a nekima su možda baš bili lagani.
 

Marinica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
1. godina: Najteži ispit Nauka o javnoj upravi
2. godina: građansko, radno i soc. pravo i uljp
3. godina: lokalna samouprava

Evo to nisu samo moji dojmovi nego većina kolega se muči baš s tim predmetima a nekima su možda baš bili lagani.
složila si se sa kolegicom više manje
 

zsurin

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Sa starog programa prešla sam na bolonjski. Mogu li polagati ispite treće godine s jednim nepoloženim ispitom iz druge godine.
 

ružmarin

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Evo recimo situacije, ostao mi je EUP sa 2. godine, prijavila sam ga sad za prvi rok.Mislila sam ako ga kojim slučajem prođem :),
mogu odmah na drugom roku prijaviti ispite sa 3. godine ( ostala su mi samo 2 jer sam bila po starom programu).
Ali, rok za prijavu ispita sa 3. godine na drugom rokom (Postupovno) istječe 9.2. kad se polaže iz EUP na prvom roku..
Pa jel to fer, i tko im je slagao datume prijava? Možda bih imala riješenu 2.godinu 11.2.(kad će se pretpostavljam znati rezultati), al ipak ne bih
mogla izaći na ispit iz Postupovnog 15.2. jer je prošao rok za prijavu, pa bih morala čekati 4. mjesec.
Jel imao netko takvu situaciju, da se šalje molba ili što? Ovo je još gore od onog kad stave usmeni u isto vrijeme kad imaš pismeni iz nekog drugog predmeta :-(
 

Aine

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel imao netko takvu situaciju, da se šalje molba ili što? Ovo je još gore od onog kad stave usmeni u isto vrijeme kad imaš pismeni iz nekog drugog predmeta :-(
Tvoje legitimno pravo je poslati molbu. Ali odmah ću ti reći da od toga ništa.
 

ružmarin

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ma, baš sam ljuta...Stalno nešto moraš kombinirati jer normalno polagati ispite na ovakvim rokovima je gotovo pa nemoguće.
Al moram priznati da su "slagatelji" rokova fantastični, koliko je to proračunato, nema šanse da se bar jednom nama studentima ide ruku...
Iste su situacije kad imaš 90 dana zabrane od pada na komisiji, i taman ti taj rok istječe dan-dva nakon ispitnog roka pa zapravo
ne možeš polagati ispit 4-5 mjeseci..koja je tek to "slučajnost" ili zapravo peh? :)
 

Aine

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ne znam kako je na drugim fakultetima, moja seka npr. na FFZG upravo ima devet ispita rasporedenih u dva tjedna, odnosno 10 dana. U utorak ima dva, jedan poslije drugoga. Ali kod njih je super što su profesori fleksibilni, možeš dogovoriti usmeni kada tebi odgovara (ako naravno imas opravdane razloge).
 

fakin

Super Moderator
nije bitan broj ispita nego količina literature. količina literature na našem studiju je bolesna i ne znam kome je interes da učimo nešto što je potpuno nepotrebno i u tolikom obujmu. cilj fakulteta je naučiti nešto novo, da ne da se iživljavaju na nama nabijanjem većeg obujma literature nego na mnogim priznatijim i boljim svjetskim fakultetima
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks