AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Pitanje o web stranici pravnog fakulteta

lid88

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ima još tko problema s ulaskom na web stranicu pravnog fakulteta? Zahtijeva nekakvo korisničko ime i zaporku, što prije nije trebalo, i ne dozvoljava uopće ulazak na stranicu
 

lid88

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ima...:/ ali će se riještit..problem bi trebao biti riješen danas
A znate li kolegice kako promijeniti domenu za email? Ne smijemo više slati email sa svoje vlastite adrese? Ja tu ništa ne kontam kako to promijeniti na domenu student.pravo.hr
 

Ivana06

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
se mogu i na ovoj stranici nac zakoni za preuzimanje koji nam ulaze u literaturu i gdje ih nac ako ima?
 

Povratnica

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Samo da se osvrnem na sučelje i "službeni mail" studenata. Nama na izbornom predmetu iz financiranja velikih gradova se dogodila situacija da smo ko sumanuti slali prof mailove, a ona ih nije dobivala. Također se dogodila obrnuta situacija da mi nismo dobivali njene mailove. Jedino je jedan kolega koji je imao komunikaciju putem gmaila uredno dobio sve profesoričine mailove... toliko o domeni i službenim mailovima...
 

mape5

Super Moderator
web sučelje je katastrofa, ali ima jedna kvaka..morate si porihtati da dobivate obavijesti iz određenih predmeta sami. To se pokaže kada ste ulogirani na web. probajte u tražilici upisati "Studentski intranet", odnosno kada se ulogirate otvori se prozor sa tim podatcima. tamo bi se trebao pojaviti gumb sa "postavke pretplate". u tom dijelu uređujete za koje predmete želite primati obavijesti na e-mail.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks