AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

online nastava- jesenski rok

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bok svima ,
Dali netko zna dali će biti uživo ili online nastava na jesen ?
Dali se što priča ??
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bok svima ,
Dali netko zna dali će biti uživo ili online nastava na jesen ?
Dali se što priča ??
Stigao je danas mail kako će se ispiti još održati online a u novoj akademskoj godini će se u živo.
 

fakin

Super Moderator
Isto su objavili i lani u 7. mjesecu da od nove akademske godine kreće sve uživo pa eto godinu dana kasnije i dalje je sve online.
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Delta će pomrsiti račune. :) Osobno, i da nema Covida, ne vidim više razlog povratku "u klupe". Ovo je super za sve.
Da i meni osobno, više nije potrebno moljakati šefove (a to je kod nas "popularno"da ima više šefova" da dobijem slobodan dan, samo se priključim na merlin na svom računalu.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
do kraja akademske godine online, a onda uživo ,ali tko to zna...
mislim da će biti ipak online jer mislim da se puno njih nije cijepilo pa iskreno ne bih voljela da smo uživo jer još uvijek nije sigurno .
 

leox

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
mislim da će biti ipak online jer mislim da se puno njih nije cijepilo pa iskreno ne bih voljela da smo uživo jer još uvijek nije sigurno .
da, ništa se ne zna, to oni planiraju da bude uživo, ali upitno je to
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks