AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Obrana diplomskog - Porezni studij

doktor

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima....

Pretpostavljam da onima koji su diplomirali na poreznom ne pada više na pamet gledati forum, pa me zanima dali je netko čuo ili vidio od kolega koji su završili kako na poreznom izgleda sama obrana?

Pritom ne mislim na onaj dio oko diplomskog rada,nego, na nekim fakultetima student organizira za profesore i bliske osobe koje dođu na obranu "mini domjenak" od cca pola sata..... (Naravno, eventualno lumpovanje se organizira doma ili u birtiji u vlastitom angažmanu) hehe....

Samo me zanima dali Pravni fakultet odnosno Studijski centar za javnu upravu i javne financije slijedi običaj drugih fakulteta, ili je kod nas - obrani diplomski i idi kući! :)

I još nešto - imate li kakva iskustva što se kupuje profesorima i komisiji - dali cvijeće/vino ili kako to već ide?

Hvala puno!
 

lady

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Na obranu dolaziš sam, eventualno ako nekog povedeš čeka te ispred vrata (pa vrištite kad izađeš). Koliko sam ja vidjela ništa se nikom ne kupuje :D
 

Iffka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
prije dva tjedna sam vidjela curu koja je obranila kod Mijatovića i poklonila mu je nekakvu bocu vina i cvijeće :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks