AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Njemački jezik III.

štreberica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Lekcije i zadatke uglavnom donosi prof., a ispit nije težak ako se ide redovito na predavanja, jer je na ispitu uglavnom sve iz tih materijala!
 

Sara

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
prije nego uspijem do konzultacija,može li mi netko reći moram li ići na predavanja? Izvanredni sam student i ne mogu dolaziti...
 

tIn@

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
prije nego uspijem do konzultacija,može li mi netko reći moram li ići na predavanja? Izvanredni sam student i ne mogu dolaziti...
Morala bi se doci dogovoriti sa profesoricom jer znam za jednog decka kojeg je pitala da li je izvanredan student, on je rekao da niije, onda mu je ona rekla da mora dolazit na predavanja, sto bi znacilo da izvanredni nisu obavezni. Osobno proporučam jer tako imate mogucnost polaganja preko kolokvija, a i lakse je pratiti gradivo iako je sada izasla i knjiga pa su svi tekstovi na jednom mjestu:happy:
 

Monikaaa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Znaš li možda kada će otprilike biti prvi kolokvij? Koji dijelovi ulaze u njega? (pretpostavljam 13,14,15?) Ima li nadoknada zbog blagdana?
 

tIn@

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Znaš li možda kada će otprilike biti prvi kolokvij? Koji dijelovi ulaze u njega? (pretpostavljam 13,14,15?) Ima li nadoknada zbog blagdana?
kolokvij će biti 6.12 u 11:40 ( kada su inače predavanja) u D3. U kolokvij spadaju lekcije 13,14,15 nadam se da sam pomogla:)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks