AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Nedolazak porofesora na predavanja

monalisa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Zadnje je bilo Komparativni politički sustavi. Prof Smerdel je trebao doći a nije. I nikome ništa ni isprika ni ništa. Imali smo nadoknadu. Ali mnogi od nas putuju i potroše novac i vrijeme a profesor ne dođe. Nije fer., ali što ćemo.
 

raznolikost

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nedolazak je svinjarija. Npr. meni je više smetalo što je Turudić jendom odobio održati predavanje jer nas je bilo samo četvero. Kaže "da mu brane, jer da se tako nabija satnica" i pozvao nas da dolazim na predavanja a redovne. Pa, da sam mogla ići na predavanja za redovne, sasvim sigurno ne bih išla na slabija i kraća predavanja za izvanredne. Kakav lik!
Poslije sam gledala i nema direktne zabrane već mu je ostavljeo diskrecijsko pravo da ako nema pet ljudi na predavanju da može, a i ne mora održati predavanje. Đulabić je svojevremeno održavao predavanje i kad nas je bilo dvoje-troje. Skidam mu kapu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: taz

Maddie

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Naravno događa se. Najčešće zbog nesporazuma kako naši dragi profesori kažu. :) Za sada se meni dogodilo iz sociologije i politologije.
 

bett

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Dogodilo se i meni iz socijalne politike, na predavanjjima za izvanredne nitko se nije pojavio. Javili smo u referadu Sanji pa smo imali nadoknadu tjedan dana poslije. Takodjer pohvalila bi prof. Staničića koji je držao predavanja iz migracija i kad nas je došlo samo troje. Svaka čast! :)
 

taz

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Takodjer pohvalila bi prof. Staničića koji je držao predavanja iz migracija i kad nas je došlo samo troje. Svaka čast!
+1 za Staničića. Prof odradi i za troje predavanje jednako kao da nas je 30 ili 300.
 

mape5

Super Moderator
prof Staničić je održao predavanje samo meni. Znači bila sam jedna jedina :) koji kralj. A od ostalih predmeta najčešće su kasnili, ali su se pojavili. Najduže smo čekali prof. Marčetić, sat vremena.....
 

uniball

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
prof Staničić je održao predavanje samo meni. Znači bila sam jedna jedina
Staničić je vrhunski profesionalac. Odgovoran i ekstra motiviran za posao. Tu nema spora.

Ali ima jedan drugi, možda spomenuti, koji ostavlja dojam aspolutne nezainteresiranosti i dosade za posao koji radi. U klasi Podolnjaka samo što je još dodatno lišen bilo kakve facijalne ekspresije.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks