AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Natječaj za volontere u Forumu za slobodu odgoja

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Natječaj za volontere u Forumu za slobodu odgoja

Naša Udruga nedavno je dobila mail od Foruma za slobodu odgoja (FSO).

FSO traži volontere (studente) koji bi prošli određeno usavršavanje, te radili osam sati dnevno.

Zanimljiv natječaj i dobra prilika za stjecanje određenog iskustva, što može olakšati i zapošljavanje po završetu studija.

Natječaj je otvoren do 11. listopada 2010.

Link:
http://www.fso.hr/component/content...tjeaj-za-volontere-u-forumu-za-slobodu-odgoja
 

Ninek

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Udruga: vijesti, aktivnosti i drugo

, te radili osam sati dnevno
piše na stranici osam sati tjedno, pa jel tipfeler njihov ili tvoj, čisto informativno da znam stvarno stanje?
 

dodo25

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Natječaj za volontere u Forumu za slobodu odgoja

Super! :) Ali ne radi se o 8 sati dnevno, nego 8 sati tjedno! Barem tako piše na njihovom webu i na mojprviposao :)
 

lila_887

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Udruga: vijesti, aktivnosti i drugo

jel se mogu prijaviti i izvanredni studenti?
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Udruga: vijesti, aktivnosti i drugo

piše na stranici osam sati tjedno, pa jel tipfeler njihov ili tvoj, čisto informativno da znam stvarno stanje?
My fault. Sorry :)

8 h tjedno.

Ne znam primaju li izvanredne studente, probaj ih kontaktirati u vezi toga. Ja samo prenosim obavijest :)
 

lila_887

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Udruga: vijesti, aktivnosti i drugo

My fault. Sorry :)

8 h tjedno.

Ne znam primaju li izvanredne studente, probaj ih kontaktirati u vezi toga. Ja samo prenosim obavijest :)
okej, mislila sam da znaš možda :happy:
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Udruga: vijesti, aktivnosti i drugo

jel se mogu prijaviti i izvanredni studenti?
Zvala sam ih. Kažu da izvanredne studente primaju samo ako imaju sređeno zdravstveno osiguranje.
 

lila_887

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Udruga: vijesti, aktivnosti i drugo

Zvala sam ih. Kažu da izvanredne studente primaju samo ako imaju sređeno zdravstveno osiguranje.
sređeno kao da ga imaju od države ili... ??
ako je to u pitanju, zdrastveno imam
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Re: Udruga: vijesti, aktivnosti i drugo

sređeno kao da ga imaju od države ili... ??
ako je to u pitanju, zdrastveno imam
Pa rečeno mi je samo da je bitno da imaju sređeno zdravstveno osiguranje jer oni (forum) to ne mogu pokrivati.. ništa više.
Pretpostavljam da ti onda zadovoljavaš taj uvjet.
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Re: Udruga: vijesti, aktivnosti i drugo

Pa rečeno mi je samo da je bitno da imaju sređeno zdravstveno osiguranje jer oni (forum) to ne mogu pokrivati.. ništa više.
Pretpostavljam da ti onda zadovoljavaš taj uvjet.
to su vljada neki ameri dok ne znaju da u Hrvatskoj (i EU) svaka gologuzija ima zdravstveno.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks