AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Nastavak studiranja

moreo

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Zna li netko,kako se sada može upisati nastavak prekinutog studija?
Hvala na odgovoru
 

milla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna li netko,kako se sada može upisati nastavak prekinutog studija?
Hvala na odgovoru
Najvjerovatnije ces trebat pisat molbu i sad kad budu upisi predat u zadanom roku na odobravanje (uglavnom odobre)
E sad hoce li bit u zivo ili online upisi ne znam.
Ali najbolje sto mozes ucinit je da nazoves Sanju u referadu i pitas tocno.
 

moreo

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Najvjerovatnije ces trebat pisat molbu i sad kad budu upisi predat u zadanom roku na odobravanje (uglavnom odobre)
E sad hoce li bit u zivo ili online upisi ne znam.
Ali najbolje sto mozes ucinit je da nazoves Sanju u referadu i pitas tocno.
 

moreo

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala puno na odgovoru. Znači,sada čekamo obavijesti o načinu upisa,to će bit na stranici ,nadam se?
 

milla

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Hvala puno na odgovoru. Znači,sada čekamo obavijesti o načinu upisa,to će bit na stranici ,nadam se?
Da, stavit ce na stranicu, a i tu ce netko sigurno napisati
 

Mcd123

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav, da li netko zna moze li se upisati isti predmet 4.put?
polozio sam sve ispite sa tri godine studiranja, osim lokalne i sad bi ju prebacio za 11mj. Upis bi mi se racunao kao drugi upis trece godine ali 4put isti predmet..
 

Vugra

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Možeš ga upisat xx puta. Pravo izlaska na ispit imaš 8 puta. 8 put ako padneš gubiš pravo studiranja
 

moreo

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Možeš ga upisat xx puta. Pravo izlaska na ispit imaš 8 puta. 8 put ako padneš gubiš pravo studiranja
oprosti jel znaš možda do kad je onaj upis zimski ,do kada se mora uplatit rata za izvanredne ?hvala puno na odgovoru
 

stella

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Imam pitanje pa se nadam odgovoru nekoga tko je to već prošao, naime nakon završene ove tri famozne godine na upravnom studiju upisala bih specijalistički studij, osim javne uprave na ovom faksu, što bi još preporučili? Ako netko može pomoći puno bi mi pomoglo.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks