AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Nastavak studija nakon mnogo godina

radosnica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prije nepunih 20 godina, kao izvanredni student,prekinula sam Upravni studij, koji je tada trajao 2 godine. Do diplomskog su mi falila 2 ispita. Zanima me kome se mogu obratiti zs informacije o nastavku studija, koje razlike moram polagati i dr. Možete li mi napisati preporuku o osobi koja bi mi dala točne informacije, tel. br. ili e-mail te osobe. Zahvaljujem na svakoj informaciji.
 

uniball

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jeste imali tad Radno i socijalno te Uvod u građansko?

Ovaj faks je dobar za one koji su mladi, a već negdje rade u JU ili JS, pa im treba za ovo i ono. Upisivat ovo kao mlad čovjek (nakon srednje) ili naknadno u nekim zrelijim godinama, polagati razlike i to sve, po meni - pišanje krvi, a ne studiranje.Ali, svak za sebe najbolje zna.

Razliku lako možeš vidjeti prema predmetima u indeksu i onima koji su sad navedeni. Svakako ti je Politologija jedan od njih s prve.

Najbolje ti je otići uživo kod gospođe Sanje Storjak. Što se mene tiče, jedina osoba u administraciji faksa koja nešto doista zna, razumije, dobronamjerna je i uvijek je spremna i želi pomoći. Gundulićeva 10, prvi kat, soba... Ne znam. Piše ti njeno ime. U referadu nemoj ni ulaziti. Samo gledaj gdje piše Sanja Strojak. Radnim danom 10-12 sati.

Javi što ti je rekla. Može i drugima pomoći.
 

radosnica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala najljepše na odgovoru. Sada sam na radnom mjestu gdje mi je potrebna viša i zbig toga interes. Ima li gđa Sanja kontakt broj ili e-mail? Ne znam ima li uopće smisla upuštati se u takvo što jer ne znam koji su sad predmeti. Ovo su bili u moje vrijeme:
Na I. godini bili su:
Osnove opće teorije prava i države
Osnove sociologije
Osnove političke ekonomije
Osnove ustavnog prava
Upravno pravo- opći dio
Upravna znanost
Statistika
Upravno pravo u oblasti obrane i zaštite
Informatika
Strani jezik

II. godina:
Upravno postupovno pravo
Osnove imovinskog prava
Radno i socijalno pravo
Financijsko pravo i financijska znanost
Organizacija i upravljanje poduzećem
Organizacija državne uprave i javnih službi
Upravno pravo u oblasti unutarnjih poslova
Lokalna samouprava
Strani jezik
Ekonomika poduzeća
 

radosnica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hvala puno, ovo mi je od velike pomoći. Uniball, svako dobro ti želim...iskreno sam zahvalna na susretljivosti. lp
 

uniball

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Nema na čemu. Samo javi što ti je rekla. Vjerujem da ima još ljudi koji su u situaciji kao ti ili sličnoj, pa bi im moglo biti od koristi.
 

sslo

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Prije nepunih 20 godina, kao izvanredni student,prekinula sam Upravni studij, koji je tada trajao 2 godine. Do diplomskog su mi falila 2 ispita. Zanima me kome se mogu obratiti zs informacije o nastavku studija, koje razlike moram polagati i dr. Možete li mi napisati preporuku o osobi koja bi mi dala točne informacije, tel. br. ili e-mail te osobe. Zahvaljujem na svakoj informaciji.
Prije nepunih 20 godina, kao izvanredni student,prekinula sam Upravni studij, koji je tada trajao 2 godine. Do diplomskog su mi falila 2 ispita. Zanima me kome se mogu obratiti zs informacije o nastavku studija, koje razlike moram polagati i dr. Možete li mi napisati preporuku o osobi koja bi mi dala točne informacije, tel. br. ili e-mail te osobe. Zahvaljujem na svakoj informaciji.
Sanja Storjak, soba 14/I. kat
Tel: 01/4890 226
[email protected]

Mislim da je ona najsusretljivija i najupućenija.
[DOUBLEPOST=1567083640,1554663750][/DOUBLEPOST]S obzirom da sam i ja, kao izvanredni student, davnih godina prekinula upravni studij, upisivala ponavljanja, nešto sitno položila, ali isti nikako privela kraju, htjela sam pitati znate li koga, ili ste se sami raspitivali o mogućnosti završetka na nekom od Veleučilišta (npr. Otočac). ?
Čini mi se da je njihov program nekako najsličniji našem. Ima, naravno, dosta i različitih ispita. Ne znam kako to ide s priznavanjem, s obzirom da sam većinu ispita davno položila. Jedino nam na našem faksu sve priznaju, ali kriteriji su stvarno visoki.
Svako iskustvo i savjet su dobro došli.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks