AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

nabavka skripti

ira555

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok svima!
ove god.sam upisala porezni studij i još uvijek nisam upućena u sve to,pa me zanima,kad da počnem nabavljat skripte??da ih prije faxa od nekud skinem,da čekam prvi dan faxa da vidim šta će mi profesori reć il da već pri upisu idem u skriptarnicu i tražim? :unsure:
hvala na odgovorima !
 

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bok svima!
ove god.sam upisala porezni studij i još uvijek nisam upućena u sve to,pa me zanima,kad da počnem nabavljat skripte??da ih prije faxa od nekud skinem,da čekam prvi dan faxa da vidim šta će mi profesori reć il da već pri upisu idem u skriptarnicu i tražim? :unsure:
hvala na odgovorima !
Kao prvo, želimo ti dobrodošlicu.
Što se tiče skripti, najbolje je da prvo pričekaš prvi tjedan predavanja i vidiš koju literaturu će vam profesori za pojedini kolegij dati. Nakon toga se možeš baciti na sakupljanje skripti koje su ažurirane (ukoliko se literatura promijenila ili nadodala), iako to možeš učiniti i sama, dapače, poželjno je jer ćeš tako nešto i naučiti.

Dosta skripti, pa i novijih kola po faksu, pa ih možeš nabaviti od starijih kolega, uvijek netko nešto ima, ufurat ćeš se.

Neke skripte nalaze se i na ovom forumu pod SKRIPTARNICA (Porezni odjel) i možeš ih skinuti slobodno, samo pazi na eventualne promjene u zakonima, budući da ih se dosta promijenilo, a skripte su neke starijeg datuma.

I posljednje, preporučamo da se ispiti spremaju isključivo po knjigama i propisanoj literaturi, dok skripte služe samo kao sredstvo za ponavljanje.
Počni učiti čim prije, jer predmeti su dosta teški i opsežni, pogotovo na prvboj godini i ima ih puno. Stoga :kava:

Sretno
 

megi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Bok svima,ja sam još iz klase 2007. i sad se planiram vratiti na faks i završiti započeti posao...no kako se sve promijenilo zanima me ima li tko kakvih skripti i ostalog materijala iz javnih financija,upravnog prava i poreznog prava koji su važeći? Naravno i svaki savjet je i više nego dobrodošao jer sam totalno ispala iz filma.Hvala ekipa!
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks