AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Literatura za ispite 2. godine.. knjige

mania

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Pozdrav svima! nakon skoro 10 g nastavljam studij stoga molim pomoć tj odgovor na pitanje.. jer sam većinu stvari zaboravila a i vremena su se promijenila..

vidim da ima dosta skripti za ispite, ali meni je nekako lakše imati knjigu kraj sebe.. di nabaviti recimo kopije knjige? voljela bi proći njih pa tek onda ići na skripte.. znam za pisarnicu ali jednostavno više nisam u toku stvari..

molim pomoć i ispričavam se ako je negdje ova tematika...
 

xxxy

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav svima! nakon skoro 10 g nastavljam studij stoga molim pomoć tj odgovor na pitanje.. jer sam većinu stvari zaboravila a i vremena su se promijenila..

vidim da ima dosta skripti za ispite, ali meni je nekako lakše imati knjigu kraj sebe.. di nabaviti recimo kopije knjige? voljela bi proći njih pa tek onda ići na skripte.. znam za pisarnicu ali jednostavno više nisam u toku stvari..

molim pomoć i ispričavam se ako je negdje ova tematika...
Žuta kopiraona u masarykovoj ima većinu knjiga.. Možeš ih naručiti preko maila pa pokupiti..
[email protected]
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks