AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Javni odnosi u upravi

diah

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
B. SWkoko: Priručnik za razumijevanje odnosa s javnošću. Nemamo još ispitivača, a dosadašnji je u mirovini, tak da nitko ne zna kako će ispit izgledati.
 

Sea

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
to te ja pitam, jos jedan ispit koji ne mogu polagati... :)
tnx na informacijama
 

diah

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jučer sam bila u referadi...
moramo promijeniti ispit, jer ovog neće biti. ne morate se žuriti, ali treba odmah nakon N. godine i to obaviti
 

Pozojsky

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Evo informacija za one koju su vec polozili taj ispit po starom..
sad vam se po bolonji priznaje !
Zanima me samo jel treba potraziti nekog da nam to ponovno štambilja
ili ce to gospođe u referadi same na nasu zamolbu ?
 

Kentiki19

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
bilo bi dobro da se prizna taj ispit, i ja sam ga položila po starom programu, samo mi nije jasno kako će se priznati kad ga nema ni u vodiču, osim ako se sada drukčije zove...
 

Pozojsky

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Priznaje je sigurno,samo ga dalje nece biti kao izbornog...
znaci na novo ga nema...ne mozes ga izabrat...
al nama koji smo ga polozili se priznaje...
(a sad ako ce ga zvat drugacije...nebi rekla jer sam ga ja tocno tako upisala u index !)
No kod nas se ni to ne zna..pa...

A ti !!!
Dobit ces ti zig sa mojim likom posred čelobare
i to uzareni ! I pazi da te mrak ne popapa...
 

Tompa

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
A ti !!!
Dobit ces ti zig sa mojim likom posred čelobare
i to uzareni ! I pazi da te mrak ne popapa...
Čemu takva retorika, ljubavi? I ti i ja znamo da me voliš više od bureka, da si tu nemreš pomoć jer je to jače od tebe...
Priznaj i prepusti se osjećajima, ne idi protiv struje... :tongue2:
 

ela83

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Meni su prvo rekli da se ne priznaje pa sam ja upisala okoliš umjesto toga. Kaj sad da radim? Jel mi mogu poništiti okoliš da ne moram bezveze polagati taj ispit ako nemoram...
 

mateja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
kaj moze netko napisati koja vam je bila literatura za to ja imam diplomski sa slicnom temom
 

mateja

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
molila bi za pomoć ako netko ima stariji vodic za studente ili ako se sjeca literature za predmet javni odnosi u upravi i da mi napise ,meni trebai hitno ili ako zna nekog kome se mogu obratiti hvala
 

Andreja

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
molila bi za pomoć ako netko ima stariji vodic za studente ili ako se sjeca literature za predmet javni odnosi u upravi i da mi napise ,meni trebai hitno ili ako zna nekog kome se mogu obratiti hvala
ja imam vodič iz prošle godine, i u njemu nema ništa za taj predmet jer piše da se nije izvodio u toj godini. a našla sam tu na forumu da je ovo nekad bila literatura, pa neznam dali je još : B. SWkoko: Priručnik za razumijevanje odnosa s javnošću
 

Kvizoman2

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Ekipa, nitko ništa ne piše o ovom. To je među zadnjim stvarima koje su mi ostale. Jel polaže netko ovo? PIšete sažetak knjige?
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks