AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Javne politike

Ana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ako je netko uzeo ovaj predmet za izborni , može se javiti meni za literaturu , informacije... na [email protected]. profesor mi je stavio na usb literaturu, tako da imam sve. Da se ne gnjavite ni vi niti profesor :D
 

Tajana

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel ima puno te literature?
trebam na jesen upisati još samo jedan izborni, a htjela bih neki jako lagani jer mi to zadnje ostaje za učiti, a nemam više volje... a nemam pojma koji da upišem
 

arnela

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ima dosta literature,ja sam ga upisala jer sam mislila to je zanimljivo i ima ga malo...a da vidiš,ima ga kao i građansko..navodno 4 pitanja iz svakog dijela..neznam razmili još..
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
U vodiču piše ovako:

H.K. Colebatch - Policy (2004)

Ivan Grdešić - Političko odlučivanje (1995)

Hague, Harrop i Breslin - Komparativna vladavina i politika
(str. 407-433; poglavlje 15 - Policy proces)

+ dodatno za usmeni

Grdešić - Osnove analize javnih politika: policy analiza
(7-12 poglavlje)
 

tincy

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
i ja bih zamolila kolege i kolegice koji su položili taj ispit da napišu dojmove...Hvala
 

Matea K

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
profesor Petak ispituje javne politike. Jedan od ugodnijih i bezbolnijih ispita, literature ima dosta. Profesor je uzeo u obzir to što nismo imali predavanja pa nas nije gnjavio s odgovorima i nije tražio opširne odgovore. Ono osnovno da znaš. Pitanja: policy i menadžment, policy i politika, policy i upravljanje, tri tijeka agenda procesa prema Kingstonu,faze policy procesa.
 

arnela

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
matea,molimte reci mi iz čega si učila jer ja neznam od kud da krenem toga ima previše..puno hvala?
 

Izabela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
koliko ja znam iz ovog predmeta ne postoji neka skripta.. literaturu vam profesor salje mailom.
ja sam danas bila na ispitu .. da je bar vise ovakih profesora na nasem faxu... :)
jako ugodno iskustvo,sve pohvale profesoru...
mislim da ne dijeli manju ocjenu od dobar..ja nisam bas briljirala ali mi je dao 3 :)
pita 2-3 pitanja i kad pocnes pricati on se dosta nadovezuje.. doslovno stavlja rijeci u usta ako nesto ne znas..
mene je pitao policy i upravljanje,3 faze prema kngstonu,pionirski doprinos harolda lasswella..
sretno svima :)
 

arnela

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Izabela molim te možeš mi reći iz čega si učila i jeli ima puno toga? puno ti hvala
 

Izabela

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Izabela molim te možeš mi reći iz čega si učila i jeli ima puno toga? puno ti hvala
ucila sam iz onoga sto je poslao profesor mailom.. to se sve moze nabaviti u biblioteci politologije..tamo sam si to iskopirala..
posalji mi svoj mail na private pa cu ti poslati ako hoces.
dala sam svoju literaturu drugoj kolegici sa faxa koja ce sada ici na rok,inace bih ti ju dala..
ugl ima toga ali se ne mora sve znati..postoji 18 pitanja koja se trebaju nauciti iz jedne knjige, 5 pitanja koja se moraju znati it nekog clanka i jos jedna knjiga koju bi kao trebalo cijelu znati,ima cca 120 str ali on pita samo 3-4 uvijek ista pitanja iz te knjige pa ju nema potrebe uciti cijelu
tjedan dana je dovoljno za nauciti to :)
 

Mona

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Danas mi je rekla ženska u referadi da ovaj semestar nema predavanja iz javnih politika jer nas ima manje od 5! Za ispitnu literaturu možemo se dogovoriti s profesorom preko maila!
 

mihaelica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
jel ide netko na rok u 3.mj.?po kojoj literaturi uciti?ja sam dobila od jedne cure literaturu koju joj je poslao prof.ali mi se cini da je to ful malo,pa neka mi se please javi netko tko ide na ispit...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks