AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Izuzimanje pojedinog profesora na ispitu

sa3sa3

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel zna netko provjereno da li se moze birat ili iskljucit profesor na usmenom ispitu? Nisam znala gdje bi na forumu napisala vezano za tu temu pa sam tu poslala.. Ugl izlazim drugi put jer sam na prvom pala kod jedne prof i ne bi htjela ponovo na nju naletit pa ako netko zna bila bi zahvalna da mi odgovori :)
 

Zeljaa

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel zna netko provjereno da li se moze birat ili iskljucit profesor na usmenom ispitu? Nisam znala gdje bi na forumu napisala vezano za tu temu pa sam tu poslala.. Ugl izlazim drugi put jer sam na prvom pala kod jedne prof i ne bi htjela ponovo na nju naletit pa ako netko zna bila bi zahvalna da mi odgovori :)
Mozes traziti izuzece,u vecini slucajeva ga odobre. Sanja nam je rekla da se moze traziti nakon prvog pada, znaci nadjes na webu onu molbu,isprintaj i najbolje da odes kod sanje pa ce ti objasniti kako da sastavis..i to se predaje u referadi kod Tomislava. I da, sto prije to moras predati jer oni dan prije odjava sastavljaju raspored ispita(ako su samo usmeni)
 

sa3sa3

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Mozes traziti izuzece,u vecini slucajeva ga odobre. Sanja nam je rekla da se moze traziti nakon prvog pada, znaci nadjes na webu onu molbu,isprintaj i najbolje da odes kod sanje pa ce ti objasniti kako da sastavis..i to se predaje u referadi kod Tomislava. I da, sto prije to moras predati jer oni dan prije odjava sastavljaju raspored ispita(ako su samo usmeni)
Hvala ti :)
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks