AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Informacijsko-komunikacijska tehnologija u javnoj upravi

forum

<i>automatski bot</i>
Informacijsko-komunikacijska tehnologija u javnoj upravi

Obvezna literatura:
Materijali s predavanja dostupni na LMS Moodle sustavu FOI-a
Chen, H. et. al. Digital Government: E-Government Research, Case Studies, and Implementation, Springer, 2007.
Monteiro, J.L. et al, Towards the Knowledge Society: eCommerce, eBusiness, and eGovernment, Springer, 2002.

Literatura sa web-a. Za ovaj predmet jedino još ne pišu profesori koji ga predaju. Možda netko sa katedre za pravnu informatiku, možda netko sa FOI-a(nadam se da nećemo u tom slučaju morati ići polagati ispit u barokni grad).
Literatura je čini se uglavnom na engleskom:awesome:
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Obvezna literatura:
Materijali s predavanja dostupni na LMS Moodle sustavu FOI-a
Chen, H. et. al. Digital Government: E-Government Research, Case Studies, and Implementation, Springer, 2007.
Monteiro, J.L. et al, Towards the Knowledge Society: eCommerce, eBusiness, and eGovernment, Springer, 2002.

Literatura sa web-a. Ovo je jedini predmet za koji još ne pišu profesori koji ga predaju. Možda netko sa katedre za pravnu informatiku, možda netko sa FOI-a(nadam se da nećemo u tom slučaju morati ići polagati ispit u barokni grad).
Literatura je čini se uglavnom na engleskom:awesome:
 

Kiki_p

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Jel zna netko koji onda petak počinju predavanja za ovaj izborni predmet za redovne i izvanredne studente, s obzirom da je na web starnici stavljena ova obavijest:
"Mole se studenti da obrate pažnju na promijenjen termin izvođenja nastave iz izbornog predmeta INFORMACIJSKO-KOMUNIKACIJSKA TEHNOLOGIJA U JAVNOJ UPRAVI. Predavanja će se i za REDOVITE i IZVANREDNE STUDENTE izvoditi u istom terminu petkom od 17:30 -20:00 sati u D VIII/I. kat"
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
pa sva su predavanja trebala početi ovaj tjedan, međutim stvarno je čudna obavijest koju su dali jer se može dvojako protumačiti.
 

Nicole

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Ako sam dobro shvatila, na webu je objavljen raspored samo za redovne studente, a na izvanredne studente se odnose samo predavanja iz Informacijsko-komunikacijske tehnologije u javnoj upravi i Psihologije u javnoj upravi.
?
 

misel40

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Upravo sam razgovarala s Storjak telefonski i predavanja počinju ovaj petak. Predavanje drži prof. Vrček.
Na pitanje vezano za održavanje predavanja za izvanredene za sve ostale predmete uključujući one koje su nam izabrali ( izborne) i seminare odgovor je bio da će biti u popodnevnim satima u ovom semestru ali se još uvijek ne zna kad!
 

martina_sk

Administrator
Ako sam dobro shvatila, na webu je objavljen raspored samo za redovne studente, a na izvanredne studente se odnose samo predavanja iz Informacijsko-komunikacijske tehnologije u javnoj upravi i Psihologije u javnoj upravi.
?
tako sam i ja shvatila..
 

pigetic

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Upravo sam razgovarala s Storjak telefonski i predavanja počinju ovaj petak. Predavanje drži prof. Vrček.
Na pitanje vezano za održavanje predavanja za izvanredene za sve ostale predmete uključujući one koje su nam izabrali ( izborne) i seminare odgovor je bio da će biti u popodnevnim satima u ovom semestru ali se još uvijek ne zna kad!
To bi vjerojatno bio ovaj profesor http://www.foi.unizg.hr/djelatnici/neven.vrcek
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
kako vam se čine predavanja? Meni osobno nije bašpreviše jasno što bi mi uopće trebali polagati iz ovog predmeta?
 

Marinče

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
ljudi, kaj kažete na literaturu koju smo dobili? meni se čini sasvim dovoljnim za kolokvij? je tko bio prošli put? i oni koji danas budu išli daj mi samo recite naslov koji ste radili.. hvala
 

Bleble

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Danas nisam bila na predavanju.
Kako misliš "dobili literaturu"?
Jel negdje objavljena?
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel može netko reći tko je bio u petak na predavanju i što ste radili? jel možda dao kakva pitanja?
 

tattep

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
A di piše kad je kolokvij iz tog predmeta. kao naredni tjedan ili...A literatura bi trebala biti gdje?
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
materijali su na stranici http://elf.foi.hr/
imaš sa lijeve strane link za prijavu, upišeš user name i lozinku "guest" i onda ideš na otvoreni pristup pa na elektroničko poslovanje i nađeš link e-uprava i tu su ti materijali.
 

Nirvana

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
jel možda netko počeo učiti ovaj predmet i da li možda ima netko da je radio neku skriptu ili nešto što je voljan podijeliti?
kolokvij se održava slijedeći petak u 17.45 ali ja i dalje ne znam kako učiti ovaj predmet
 

Sanjek

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Profesor Gerić je danas tokom predavanja spomenuo pojam orkestracija? Jel mi može to netko malo objasnit. Znam šta je koreografija, ali ovaj pojam nemam zabilježen.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks