AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Ici u inozemstvo ili ostati u Hrvatskoj?

mirko smol

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Da vas vidim tko je za ostati u Hrv i zašto,a tko za odlazak u inozemstvo?
Ja osobno sam za odlazak van s diplomom razlozi: Vece place/bolji život od ove naše prevarantske države mi se vec povraca i politicara :(Ako bi išli van u koje zemlje mene osobno privlace nordijske zemlje na prvom mjestu a ni Kanada mi nije za bacit :)
 

bella kiss

pravnik?
Pazi sad ovo.
Neki će mu reći, što bi ti radio sa Višom upravnom u Kanadi?
Imam prijateljicu koja je završila, istina bog, Pravni fakultet u Zagrebu i otišla prije 10 godina u SAD.
Tvrdi mi da svatko tko je završio pravo u svojoj zemlji ima pravo i u SAD položiti pravosudni ispit i može raditi posao za koji je školovan. Na pitanje da li bih mogao i ja sa višom upravnom, ova mi kaže da može!
Srodno je obrazovanje, ako uspiješ položiti to znači da imaš znanje i nema prepreke da to radiš!
Što ti je praktična država!
 

bella kiss

pravnik?
Bilo bi zgodno pronaći točnu informaciju, o čemu se radi.
Sjetite se onog filma gdje Di Caprio glumi varalicu koja na kraju stvarno položi pravosudni bez i da je upisao pravo. Amerikancima je jasno o čemu se radi, nama bez nekog objašnjenja baš i nije.
 

raznolikost

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Jel znate nekog tko je otišao vani s ovim našim faksom? Ne čini mi se da se s njim možeš baš lako zaposliti. Čak i uz poznavanje jezika on je usko pravno specijaliziran za našu j.upravu.
 

Mimi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Slažem se. Prvo ih istjerati, pa onda za njima! :whistling:
ne zaboraviti iskopati druga Tita i ponijeti ga sa sobom. ipak je on uz crvene kmere i komunjare kriv zbog toga jer smo tu gdje jesmo. onda kad to očistimo prelazimo na ateiste, agnostike, homoseksualce, invalide i sl.
 

fakin

Super Moderator
evo karamarko danas objasnio:

Naglasio je da smo u 25 godina imali "prekrasnu epizodu Domovinskog rata u kojem smo se obranili od velikosrpske i četničke agresije". – Ali danas se u Hrvatskoj tako ne može reći. Nije popularno govoriti o nekakvoj velikosrpskoj i četničkoj agresiji – rekao je Karamarko te napao sadašnju vlast koja u prijedlog zakona o braniteljima stavlja formulaciju "sudionik u oružanom sukobu, a ne branitelj i agresor".

– Tako je svaki put kad se dogodilo da u Hrvatskoj pobjedi takozvana opozicija... Takozvana, ja je volim nazvati lažnom ljevicom i lažnom socijaldemokracijom, jer one u Hrvatskoj ne postoje kao što postoje u zapadnoj Europi i u Kanadi. Postoje jugofilija i jugonostalgija. I to je istina – kazao je Karamarko te dodao da su "nad time zabrinuti"

Da, obračunali smo davno i s ustašama i s ovima i s onima, domoljubima i nacistima svih vrsta. Ali od 900 jama u Hrvatskoj prepunih hrvatskih leševa, od 650 jama u Sloveniji prepunih hrvatskih leševa… Ali oni koji se žele s nama miriti, moraju priznati još jednu stvar: Da je komunistički režim učinio golemi zločin nad hrvatskim narodom. Oni moraju priznati da Josip Broz Tito nije ništa drugo doli jedan masovni zločinac i ubojica i krvnik vlastitog hrvatskog naroda – kazao je predsjednik HDZ-a i zaslužio još jedan gromoglasni pljesak okupljenih.
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
ne zaboraviti iskopati druga Tita i ponijeti ga sa sobom. ipak je on uz crvene kmere i komunjare kriv zbog toga jer smo tu gdje jesmo. onda kad to očistimo prelazimo na ateiste, agnostike, homoseksualce, invalide i sl.
Ma, tko će onu ploču od 14 tona iz Kuća cijeća dizati? :D Znaš da je Jovanka htjela da ju uz Tita sahrane, pa su rekli - nema šanse ženo. Za grob mu otvoriti treba dizalicu od 40 tona dovuč. Dovoljno je malo glogovim kolcem lupati i to je to. :)
 

uniball

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
evo karamarko danas objasnio:
Imam dojam da taj frajer nema mozga. ali isto tako tog frajera mogu zamisiti drito u sdp-u da bez većih problema govori sve kontra od ovog što priča danas. imam dojam da je to takav lik. bez kičme, jebeni karijerist. mislim da bi taj i s bogom i sa crnim vragom u koaliciju ako bi to značilo da će pobijedtit na izborima.
bokte, u 21. st u hrvatkoj, gdje je veća šansa naći dijetelinu s 4 lista nego pošten posao od kojeg možeš živjeti bez da ti starci pomažu, lik nađe zgodnim lupetati o komunjarama, srbima, jugoslavenima.

Ako smo slobodna država, a jesmo, i ako se neka budala želi izjašnjavati jugoslavenom, marsovcem, klingoncem, ko ga jebe, nek se i izjašnjava. jel da sam u pravu?
 

fakin

Super Moderator
nije problem u njemu, on se na nemoralan način bori za svoj kruh kao i većina građana...problem su moroni koji, ne samo glasuju za njih, nego koji vjeruju da je to doista tako i nikako drugačije...imaš morona tipa bujanec i maloumnika koji svršavaju na te debile koji stvarno misle da sdp je udba, da sdp radi kukaste križeve, da sdp je kriv što je hdz opljačkao državu i što je većina komunista prešlo u hdz i što je većina udbaša (uključujući karamarka) prešlo u hdz...

hdz sve što govori o sdpu zapravo su sve to baš oni i nitko drugi...i onda umjesto da čitaš komentare glasača kako neće imati nikakve koristi od ovakvih praznih priča i nečega što se ne može promijeniti, ne, ti čitaš komentare da ako nekoga ne proglasimo komunjarom da ne možemo dalje nastaviti živjeti, i ne mogu se otvarati radna mjesta ni tvornice, ni investicije dok ne saznamo tko je komunjara, a tko nije...a najviše članova komunističke partije je u hdzu današnjem...
+
i što reći sad na to? zemlja apsurda? građani maolumnici s mozgovima amebe koji za dvije godine zaborave što se događalo u državi? na to pitanje više ni sam ne znam odgovor jer se svakim danom sve više iznenadim
 

Mimi

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
...Ali oni koji se žele s nama miriti, moraju priznati još jednu stvar: Da je komunistički režim učinio golemi zločin nad hrvatskim narodom. Oni moraju priznati da Josip Broz Tito nije ništa drugo doli jedan masovni zločinac i ubojica i krvnik vlastitog hrvatskog naroda – kazao je predsjednik HDZ-a i zaslužio još jedan gromoglasni pljesak okupljenih...[/I]
nabijem karamarka.
što je sa zločinom koji se već više od 20 godina vrši nad hrvatskim narodom od strane hdz-a, sdp-a, i ostalih njima sličnih?da li bi francek da je živ isto sjedio na klupi u nekoj sudnici?
ajmo pustiti mrtve, meni su živi problem.
problem mi je i "jama" u zvonimirovoj i njoj slične "jame" gdje su žive pokopali skoro 400 000 hrvata.
ajmo ne kenjat,nek si plješću kad nemaju savjesti.
evo i ja im plješćem jer su mi silovali domovinu.
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks