AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Državna matura

Drinkica

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Ej brucoši! :wink5: Jel ima netko tko je voljan pomoć mi sa državnom maturom! Naime, upisala sam fax dok još nije bilo državne mature i sad bih upisala nesto drugo, a neznam di da nabavim materijal za državnu! Ako ima netko kakav savjet, link, bilo što... Hvala unaprijed! :happy:
 

~crystal~

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Zna li netko sa stopostotnom sigurnoscu: koliko dugo vrijedi drzavna matura kada ju polozis?
Stalno dobivam razlicite informacije :/
 

Zvecka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Jel ima itko tko je išao ove godine na državnu maturu i da namjerava ići na porezni studij?
 

SmartAss21

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Hej :) ne znam koliko je ovo vezano za temu, ali zanima me..zna li mozda netko koliko bodova je imao zadnji koji je upao na ovaj smjer prosle godine? Zelim znati na cemu sam :) hvala
 

ana.lagin

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Pozdrav! Upisala bih se na javnu upravu, po mogucnosti kao redovan student pa me zanima koje su mi sanse ako sam na maturi dobila: HRV-4; ENG-4; MAT- 3 (B razina).. I koliko vidim, polaganje izbornog predmeta ne donosi nikakav dodatni postotak?

I, naime je li istina da su se kriteriji postrozili zadnjih par godina, te da se ispiti ne polazu vise po skriptama od 30-40ak strana? Je li faks tezak ili se uz kolko tolko kontinuirano ucenje moze izvuc solidan prosjek?
Unaprijed hvala svima na odgovorima
[DOUBLEPOST=1487699423,1487699337][/DOUBLEPOST]Pozdrav! Upisala bih se na javnu upravu, po mogucnosti kao redovan student pa me zanima koje su mi sanse ako sam na maturi dobila: HRV-4; ENG-4; MAT- 3 (B razina).. I koliko vidim, polaganje izbornog predmeta ne donosi nikakav dodatni postotak?

I, naime je li istina da su se kriteriji postrozili zadnjih par godina, te da se ispiti ne polazu vise po skriptama od 30-40ak strana? Je li faks tezak ili se uz kolko tolko kontinuirano ucenje moze izvuc solidan prosjek?
Unaprijed hvala svima na odgovorima
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks