AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

Dovedite kolege na forum

Mutley

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Apeliram na sve kolege i kolegice koji su registrirani da obavijeste i druge kolege o prednostima sudjelovanja na forumu! Cilj nam je približiti forum što većem broju studenata kako bi se lakše realizirali neki projekti, ali i zbog informiranosti studenata o događanjima na fakultetu! Što nas više ima, to bolje :wink:!
 

seka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Dovedite kolege na forum poreznog studija

da, dovela bi ih, ali kako... ja sam registrirana već valjda 2 godine i danas sam jedva preko google našla forum ( ne znam jel mi treba biti neugodno) . Ali zašto! Tražila sam forum stručnog poreznog studija, ali više ga ne mogu tako nać već moram upisati studij javnih financija, jel netko to primjetio ?
 

Horiemon

Kronično vaš, 0-24
Re: Dovedite kolege na forum poreznog studija

da, dovela bi ih, ali kako... ja sam registrirana već valjda 2 godine i danas sam jedva preko google našla forum ( ne znam jel mi treba biti neugodno) . Ali zašto! Tražila sam forum stručnog poreznog studija, ali više ga ne mogu tako nać već moram upisati studij javnih financija, jel netko to primjetio ?
Ko ti kriv kad ne znaš googlati. Evo, prvi rezultat na googlu ti je forum

 

seka

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Re: Dovedite kolege na forum poreznog studija

da, ali pogledaj si na samom forumu, kad se ulogiraš da ti piše studij javnih financija, jel vidiš skroz gore? piše ti studijski centar za javnu upravu i javne financije, nigdje se ne spominje kao porezni studij , kak je prije bilo... o tome govorim a ne da li netko zna googlat ili ne... ah, kako god...
 

pitija

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Upises drustveno veleuciliste. Eventualno dodas Zagreb i ispadne prvi ili drugi. Meni uvijek i gdjegod.
 

Kkkk

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
Kaj je propo porezni? Dvije godine nitko post nije napiso?
Ja bi upisao porezni studij, ima li tu netko tko je završio ovaj faks, pa da mi napiše ukratko nekakva iskustva tijekom i nakon faksa...
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks