AdBlock Detected

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks some useful and important features of our website. For the best possible site experience please take a moment to disable your AdBlocker.

cijepljenje

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Bok svima,
Dobili smo na mail poziv o cijepljenju.
Htjela sam pitati dali ima puno zaineresiranih ?
 

kristinac

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
AKO SMIJEM PITATI S ČIM IMALI STE NUSPOJAVE ILI NE
moderna....Nus pojave ja osobno ništa specijalno, malo samo su me zglobovi boljeli i ruka gdje sam primila cjepivo, ali moje kolege drhtavicu i temperaturu. Sve je to relativno i ovisi od osobe do osobe
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
moderna....Nus pojave ja osobno ništa specijalno, malo samo su me zglobovi boljeli i ruka gdje sam primila cjepivo, ali moje kolege drhtavicu i temperaturu. Sve je to relativno i ovisi od osobe do osobe
ok
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ako ima još ko se cijepio pfizer , moderna neka nam javi kak je to prošlo , razmišljam o cijepljenju kao valjda i drugi pa mišljenja i iskustva rado ako bih netko s nama podjelio ,
 

marijapd

Znam ponešto o upravi. Umjerno aktivan član.
Od prošle godine od kada kreće cijela ova priča i prvobitnog šoka/staha odlučila sam krenuti u svoja istraživanja, traženja drugih stručnih stavova i mišljenja i na temelju podosta utrošenih sati u sve ovo moja odluka je da se ne cijepim.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
ako ima još ko se cijepio pfizer , moderna neka nam javi kak je to prošlo , razmišljam o cijepljenju kao valjda i drugi pa mišljenja i iskustva rado ako bih netko s nama podjelio ,
 

df1959

Mladi član foruma kojeg zanima uprava
ako ima još ko se cijepio pfizer , moderna neka nam javi kak je to prošlo , razmišljam o cijepljenju kao valjda i drugi pa mišljenja i iskustva rado ako bih netko s nama podjelio ,
Evo ja sam se cijepila prvom dozom pfizera prošli tjedan, 2 dana me bolila ruka u koju sam cijepljena i to je to. Nikakvih drugih nuspojava nisam imala i sad čekam cijepljenje drugom dozom.
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Evo ja sam se cijepila prvom dozom pfizera prošli tjedan, 2 dana me bolila ruka u koju sam cijepljena i to je to. Nikakvih drugih nuspojava nisam imala i sad čekam cijepljenje drugom dozom.
ok, sretno dali se kod Vas ili znate nekog tko se cijepio dali su imali kakve nuspojave'
 

hele246

Magistar foruma, a i uprave. Aktivan član.
Mi smo se cijepili u Domu sportova bez najave prošli četvrtak mama s pfizerom i samo je imala bol u ruci , tata i ja u petak isto s pfizerom tatu je boljela ruka i glava ali ne jako , mene je uhvatio umor i glava i ruka boljela i u subutu pa sam popila ibuxin.
I sada drugu dozu imamo krajem 7 mj .
Naše mišljenje bolje da se cijepite jer neki profesori meni kokretno na jednim konzultacija jedna profesorica ne želim imenovati mi je rekla da na upise na jesen morati ćemo imati potvrdu dali smo se cijepili ili preboljeli ili testirali ali tako za predavanja tako je njima na tom nekom sastanku rečeno.
Prije samog cijepljenja raspitala sam se i kod svoje lječnice i od još nekih doktora i same prijateljice su specijalizantice koje su se cijepile zbog toga što rade u bolnici kao buduće lječnice preporučuju pfizer .
Samo cijepivo nije bolno više boli kad komarac pikne i obavezno nakon toga sjesti 20 minuta da ne dođe do reakcije .
Pa razmislite ....
 
Na vrh

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock
No Thanks